Cięte kwiaty świeże przez nawet 2 lata – niemożliwe? Poznaj róże wieczne!

Cięte róże to jedne z najpopularniejszych kwiatów, które uwielbiają kobiety z całego świata. Jedyną ich wadą jest stosunkowo niska trwałość – tradycyjne róże rzadko kiedy pozostają świeże dłużej niż przez kilka dni. To zdecydowanie zbyt krótko, aby nacieszyć oczy ich pięknem! Miłośnikom ciętych róż z pomocą przychodzą jednak pracownie florystyczne, które przygotowały dla nich coś specjalnego – róże wieczne, które pozostają świeże przez nawet 24 miesiące! Jak to możliwe?

Róże wieczne i ich fenomenalna trwałość

Róże wieczne to prawdziwy fenomen w świecie ciętych kompozycji kwiatowych. Najczęściej występują we flower boxach, czyli unikalnych i niezwykle nowoczesnych kompozycjach florystycznych, w których cięte, starannie wybrane kwiaty umieszcza się w specjalnym kartonowym pudełku. Swoją niezwykłą trwałość róże wieczne zawdzięczają unikalnemu sposobowi ich przygotowania. Starannie wyselekcjonowane, najpiękniejsze kwiaty są bowiem poddawane trzyetapowemu procesowi stabilizacji.

Przygotowanie wiecznych róż rozpoczyna się wraz ze ścięciem tylko odpowiednio rozkwitniętych, najpiękniejszych kwiatów, które następnie poddawane są procesowi ekstrakcji wody oraz wprowadzeniu do łodyżek specjalnej substancji stabilizującej, która zapewnia każdemu kwiatu świeżość oraz nadaje mu atrakcyjną, intensywną barwę. Tak przygotowane kwiaty umieszczane są następnie w starannie wybranym boxie. Klienci Rose du Chateau mają do wyboru pudełka o rozmaitych kształtach, kolorach oraz rozmiarach, dzięki czemu flower box z wiecznymi różami może zostać idealnie dopasowany do ich gustu oraz wybranej okazji.

Róże wieczne zamknięte w szklanej szkatułce

Doskonałą alternatywą dla miłośników subtelnych i bajkowych podarunków są natomiast róże wieczne umieszczone w starannie wykonanej szklanej szkatułce. Kompozycja RoseDuChateau.com została stworzona jako bezpośrednie nawiązanie do znanej baśni Disney’a „Piękna i Besta”, a w swoim wnętrzu kryje jedną, staranie wybraną wieczną różę, która zachwyca swoim pięknem oraz niesamowitą trwałością.

Róża przygotowana jest w dokładnie taki sam sposób, w jaki tworzone są róże wieczne dostępne we flower boxach i dzięki temu może poszczycić się trwałością sięgającą nawet dwóch lat. Z czasem pojedyncze płatki zaczynają wypadać, co tworzy we wnętrzu szkatułki unikalny efekt znany z baśni. Róże wieczne w szklanej oprawie to idealny pomysł na kwiatowy prezent dla kobiet kochających oryginalne i wyjątkowe podarunki z duszą.

Odpowiedni proces przygotowania całej kompozycji kwiatowej sprawia, że róże wieczne zachowują swoją trwałość przez 2 lata od chwili ich wykonania. Stanowią więc wyjątkowy, florystyczny podarunek, który nie ma sobie równych pod względem trwałości. Z uwagi na wysoką trwałość, nowoczesny wygląd oraz luksusowy charakter róże wieczne są doskonałym wyborem na wszystkie ważne, wymagające odpowiedniej oprawy okazje. Doskonale sprawdzą się m. in. jako podarunek towarzyszący zaręczynom, jako prezent ślubny oraz efektowny prezent-niespodziankę dla każdej kobiety kochającej róże.

Poprzedni artykułJakie są etapy zabiegu depilacji laserowej LightSheer?
Następny artykułZamki Joannitów w zachodniej Polsce

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj