Czym się kierować, wybierając biuro podróży?

Wybór biura podróży, które kompleksowo odpowie na wszystkie nasze potrzeby dotyczące organizacji urlopu, to nie lada wyzwanie. Należy pamiętać, że sprawdzona agencja turystyczna to gwarancja bezpieczeństwa i zadowolenia z planowanej wycieczki. Jak nie zgubić się w gąszczu ofert i na co zwrócić szczególną uwagę?

Doświadczenie i wiarygodność

Jednym z najważniejszych czynników, jakie należy wziąć pod uwagę przy wyborze biura podróży, jest doświadczenie wybranej placówki. Doskonale wie o tym Happy Travel – agencja turystyczna ze Szczecina, która może się pochwalić ponad 17-letnim funkcjonowaniem na rynku. Dzięki długiej działalności biuro jest w stanie kompleksowo odpowiadać na potrzeby nawet najbardziej wymagających podróżników. Wieloletnia współpraca z renomowanymi hotelami i touroperatorami owocuje możliwością wynegocjowania ofert na najlepszych możliwych warunkach.

Standard obsługi

Dobre biuro podróży nie zamyka się na potrzeby klienta z chwilą potwierdzenia rezerwacji wybranej wycieczki. Obsługa Happy Travel przyznaje, że niejednokrotnie odbiera telefony od klientów po godzinach pracy. W ekstremalnych sytuacjach może to być nawet środek nocy! Jesteś po udanym lądowaniu w Vegas o godzinie 18:00 i pragniesz dopytać konsultanta o kilka kwestii związanych z zakwaterowaniem? Żaden problem, choć w Polsce jest przecież 3:00 nad ranem.

Oferta Happy Travel

Biuro podróży Happy Travel posiada oferty wielu polskich i niemieckich organizatorów funkcjonujących na rynku, z wylotami z różnych lotnisk – zarówno na terenie Polski, jak i Niemiec. Agencja zapewnia klientom gwarancję ceny organizatora. Kupując tę samą ofertę wyjazdu w Happy Travel bądź bezpośrednio u organizatora, klienci zapłacą taką samą cenę, bez żadnej dodatkowej marży.

Biuro poszczycić się może wieloma nagrodami i wyrazami uznania słynnych polskich touroperatorów. W ofercie znaleźć można wycieczki egzotyczne, objazdowe i takie dedykowane rodzinom z dziećmi. Pełną ofertę znajdziesz na: happytravel.pl.

Poprzedni artykułLudwik Kauffman – życie i twórczość
Następny artykułBrownie z lodami chałwowymi?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj