Jak urozmaicić życie w sypialni?

W życiu wielu par przychodzi moment nudy w łóżku. Doznania nie są już tak intensywne i często pojawia się nawet niechęć. Seks jest istotnym aspektem każdego życia partnerskiego – dlatego warto zadbać o to, aby cały czas był on czymś atrakcyjnym i ciekawym. Jak się za to zabrać i co można zrobić, aby urozmaicić życie łóżkowe?

Zmiana pozycji seksualnych

Internet pod tym katem aż pęka w szwach. Zdecydowanie jest w czym wybierać i eksperymentować. Każde życie partnerskie z reguły opiera się na wybraniu kilku podstawowych pozycji i naprzemienne ich stosowaniu. To z kolei często prowadzi naturalnie do nudy. Oczywiście, nie trzeba nastawiać się tu od razu na jakiegoś rodzaju akrobatykę, ale można wprowadzić kilka drobnych zmian w podstawowych pozycjach, które skutecznie urozmaicą doznania.

Pozycja misjonarska

Jest to klasyczna pozycja, często wybierana przez pary jako ta podstawowa, bazowa. On na górze, a ona na dole – dzięki temu to mężczyzna ma tutaj pełną kontrolę. Aby lekko urozmaicić tą pozycję wystarczy, że kobieta położy się nie na plecach – lecz na brzuchu. Pozwoli to uzyskać nowe doznania.

Pozycja „na pieska”

Ulepszoną wersją tej pozycji, będzie umieszczenie lustra naprzeciwko. Dzięki temu pozwoli to na uzyskanie wglądu z nowego kąta. Skutecznie wzmaga to odczucia obojga partnerów i rozwieje nudę na długie chwile.

Zmiana miejsca

Nie jak, ale gdzie – to również skutecznie wpływa na nudę w związku. Warto od czasu do czasu zmienić miejsce pożycia partnerskiego. Idealnym rozwiązaniem może być pobyt w ekskluzywnym hotelu po romantycznej randce i kolacji. Dobrym rozwiązaniem będzie również wyjście z sypialni! Warto na nowo odkryć swój dom również pod względem erotycznym! Użyjcie wyobraźni a na pewno znajdziecie ciekawe miejsca!

Warto korzystać z zabawek!

Nie od dziś wiadomo, że zabawki mogą skutecznie ulepszyć pożycie partnerskie. Dostępnych jest wiele opcji zarówno dla niego jak i dla niej. Opcji jest wiele, a my przedstawimy kilka najważniejszych!

  • Wibratory – dostępnych opcji jest naprawdę wiele. Różnią się one wielkością, materiałem, uczuciem „realności” i innymi. Wibratory skutecznie stymulują żeńskie obszary!
  • Wibrujące pierścienie i dilda – jest to zdecydowanie opcja dla par. Pierścień idealnie sprawdzi się dla mężczyzny, a dilda będą precyzyjnym rozwiązaniem dla Pań. Warto eksperymentować w tym obszarze!
  • Gadżety erotyczne – mam tu na myśli głównie kajdanki lub krawaty jedwabne. Takie rozwiązanie skutecznie pobudzi wyobraźnie jego lub jej. Najważniejsze, aby wymieniać się tutaj rolami.
  • Dodatki – w postaci żeli lub innych zabawek, które skutecznie uintensywnią doznania w łóżku. Opcji do wyboru jest wiele, więc warto razem coś wybrać.

Więcej na https://sexactive.pl/

Oczywiście najważniejsza jest przede wszystkim rozmowa. Niektóre rzeczy i nowe pomysły mogą być niezwykle krępujące dla partnera lub partnerki dlatego warto zawczasu porozmawiać o tym i ewentualnie później próbować coś zmienić! Tak naprawdę ogranicza nas tylko własna wyobraźnia, a sposobów urozmaicenia seksu jest naprawdę wiele.

Poprzedni artykułSzczoteczka soniczna. Czemu warto?
Następny artykułKupujemy nowy dom/mieszkanie – o czym należy pamiętać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj