Jak wybrać najlepszego didżeja na wesele

wodzirej prowadzący zabawe na weselu

Najlepszy didżej na wesele to hasło, które jest oczywiście sloganem, bo jak stwierdzić, który DJ będzie najlepszy ? Ofert jest bardzo dużo. Muzyka, zabawy, ilość sprzętu a może aparycja ? Wiele jest argumentów według których ten czy inny DJ będzie dla Was – po prostu idealny.

Szukając didżeja na wesele nie zapominamy, iż najważniejszym elementem wesela jest muzyka. W pewnością w najbliższych miesiącach będą pojawiać się nowe hity muzyczne, których nie może zabraknąć na weselu, ale pamiętamy także szlagiery sprzed lat, przykładowo Abba – Dancing Queen, czy Fancy – Flames of Love. Doświadczony DJ na wesele dba o atrakcyjną muzykę na wesele i nowoczesny sposób jej prezentowania. Nie da się ukryć, iż postęp technologiczny spowodował, iż większość muzyki prezentowana jest z plików MP3 wysokiej jakości.

DJ wodzirej na wesele oprócz muzycznej warstwy wesela dba również o zakres konkursowy imprezy. Zapewne liczycie na kilka zabaw weselnych, które DJ wodzirej na weselu może prowadzić.

Dodatkowe atrakcje wizualne

Dobry DJ często posiada w swojej ofercie dodatkowe atrakcje. Może to być dym na pierwszy taniec, czy dodatkowe oświetlenie dekoracyjne sali. Na pewno dużą popularnością cieszy się napis LOVE. Rozwiązanie to stwarza niepowtarzalną atmosferę na imprezie i jest znakomitą dekoracją na weselu. Pamiętać należy jednak, że są to dodatki, które nie powinny być dla Was elementem „must have”. Takie usługi świadczą firmy zewnętrzne. Nie byłoby trafionym pomysłem zatrudniać przeciętnego didżeja tylko dlatego, że ma takie bajery 🙂

Atuty dobrego DJ na wesele

  • wysokiej klasy nagłośnienie,
  • oświetlenie sterowane programem komputerowym,
  • dobry DJ sprzęt,
  • prowadzenie całego wesela od momentu wejścia na salę weselną,
  • zestaw sprawdzonych zabaw weselnych,
  • najlepsza muzyka na wesele,
  • muzyka podczas przerw,
  • indywidualne podejście do Waszych oczekiwań,
  • dodatkowe atrakcje i pakiety celem dostosowania się do Waszych oczekiwań i portfela.
wodzirej na wesele

Oczywiście to co najważniejsze to muzyka na wesele. Ważne jest, aby Wasze wesele obsługiwał doświadczony DJ na wesele, który ma obycie z mikrofonem, ponieważ same “puszczanie” muzyki podczas wesela bez dodatkowej obsługi konferansjerskiej i prezenterskiej jest nie do końca trafione.

DJ na wesele Waszym przyjacielem

To zdanie nie jest tylko sloganem. Wasz DJ weselny musi być Waszym przyjacielem w ten jeden wieczór. Musicie darzyć go zaufaniem, dobrze się z nim dogadywać. To on poprowadzi najważniejszą imprezę w Waszym życiu. Wzajemne zrozumienie jest bardzo istotne. Wszelkie nieporozumienia mogą być źródłem nerwowości, a podczas tego wydarzenia musicie być spokojni i odprężeni. Jeśli zatem widzicie, że potencjalny DJ, którego macie na oku coś kręci, koloryzuje i nie wzbudza Waszego zaufania, być może warto odbyć kolejne spotkanie.

Poprzedni artykułSpecjalistyczne kontenery do każdego typu odpadów
Następny artykułJak zaaranżować pokój dla dziewczynki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj