Jak zwalczyć trądzik różowaty? Usuwanie trądziku laserem Cutera Excel V+

Przejściowy rumień, poszerzone naczynka krwionośne (tzw. teleangiektazje), liczne grudki, a także krostki – to charakterystyczne objawy, popularnego schorzenia skórnego, jakim jest trądzik różowaty (z ang. acne rosacea).

To trudne w leczeniu schorzenie dermatologiczne, z którym najczęściej borykają się dojrzałe osoby. Zdaniem ekspertów z bydgoskiej Bieńkowscy Clinic Cutera Excel V+ jest urządzeniem, które daje najlepsze efekty w likwidacji trądziku różowatego. Laser ten jest powszechnie stosowany w amerykańskich klinikach medycyny estetycznej, a od niedawna dostępny również na polskim rynku. Dlaczego warto zwalczać zmiany trądzikowe za pomocą systemu laserowego Cutera Excel V+?

Zanim doświadczysz mocy lasera Cutera Excel V+ poznaj przyczyny trądziku różowatego

Dlaczego u części osób po 25. roku życia rozwija się trądzik różowaty, który czasami obejmuje nie tylko twarz, ale szyję, dekolt, a nawet plecy, powodując kompleksy i problemy z samoakceptacją? Przyczyn wystąpienia i zaostrzenia niepożądanych zmian skórnych, jest co najmniej kilka, a są to m.in.:

 • przyjmowanie niektórych leków,
 • przewlekły stres i nieodpowiedni tryb życia,
 • skłonności genetyczne,
 • zaburzenia endokrynologiczne (np. choroby tarczycy),
 • korzystaniem z sauny lub basenów z chlorowaną wodą
 • regularne korzystanie z sauny, basenu z chlorowaną wodą,
 • nieodpowiednia dieta (ostre i gorące potrawy także powodują nasilenie objawów).

Dlaczego usuwanie trądziku laserem Cutera Excel V+ to dobre rozwiązanie?

Laserowe leczenie trądziku różowatego, jest najlepszym wyjściem zwłaszcza, gdy zalecone przez dermatologa maści, kremy i preparaty doustne nie przynoszą oczekiwanych efektów, a stan skóry wręcz się pogarsza (zmiany ulegają zaognieniu, wpływając również negatywnie na samopoczucie pacjenta). Przełomowe urządzenie Cutera Excel V+ likwiduje zarówno powierzchniowe, jak i głębokie zmiany. Jak to możliwe? Wszystko, dzięki emitowaniu fal o dwóch różnych długościach (542 nm i 1064 nm). Krótkie impulsy, działają selektywnie na problematyczne, zmienione chorobowo obszary, nie uszkadzając okolicznych tkanek (nie ma ryzyka powstania oparzeń, czy blizn podczas pracy urządzenia). Siła impulsów jest kilkukrotnie wyższa, niż ma to miejsce w starszych systemach laserowych.

Warto podkreślić, że zabieg usuwania trądziku różowatego nie jest dla pacjenta w żaden sposób bolesny, a krótka rekonwalescencja po sesji laserem Cutera Excel V+ sprawia, że po wizycie w gabinecie lekarskim, szybko możemy wrócić do normalnego trybu życia i cieszyć się piękną, gładką, a przede wszystkim zdrową skórą.

Jakie inne problemy skórne rozwiązuje Cutera Excel V+?

Cutera Excel V+ to niezwykły laser medyczny, który pracuje szybko i efektywnie, przywracając atrakcyjny wygląd i nie tylko. Niejednokrotnie wykorzystywany jest do różnych zabiegów dermatologicznych, kosmetycznych i z zakresu medycyny estetycznej, pozwala poprawić wygląd pacjentów z różnymi problemami o charakterze zdrowotnym i urodowymi. Poza skuteczną eliminacją zmian trądzikowych, urządzenie to jest wykorzystywane w przypadku osób zmagających się z niedoskonałościami, takimi jak:

 • rozszerzone naczynka (tzw. pajączki),
 • liczne teleangiektazje,
 • naczyniaki,
 • zmarszczki na twarzy,
 • blizny,
 • żylaki kończyn dolnych,
 • przebarwienia posłoneczne,
 • bruzdy,
 • zmiany naczyniowe (np. tzw. port-wine stain)

Jak widać, wachlarz zastosowań zaawansowanego technologicznie, najnowocześniejszego na rynku lasera Cutera Excel V+ jest naprawdę imponujący, a co najważniejsze żaden zabieg z użyciem tego sprzętu nie jest obarczony wysokim ryzykiem i daje spektakularne rezultaty.

Chcesz szybko i skutecznie wyleczyć trądzik różowaty i przywrócić twarzy jednolity koloryt, bez nieestetycznych wyprysków, zaczerwienień i zachwycać piękną cerą? Laserowe usuwanie trądziku to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Więcej informacji na temat działania lasera Cutera Excel V+ znajdziesz na stronie internetowej: https://bienkowscyclinic.pl/

Poprzedni artykuł3 zalety wprowadzenia ryb do diety
Następny artykułWózek z jakim stelażem wybrać? To ma znaczenie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj