Nowoczesne zaproszenia ślubne w eleganckim stylu

nowoczesne zaproszenia ślubne

Organizacja swojego ślubu i wesela to nie lada wyzwanie. Aby zrobić wrażenie na gościach i uczynić ten dzień niezapomnianym i wyjątkowym, trzeba zadbać o mnóstwo spraw, które wpłyną na całościową oprawę wesela. Do najważniejszych i podstawowych kwestii należy oczywiście wybór daty ślubu, stworzenie listy gości, organizacja sali, dekoracji, muzyki, menu weselnego, transportu, fotografa, strojów państwa młodych, atrakcji weselnych oraz oczywiście wręczenie zaproszeń ślubnych potencjalnym gościom.

Zaproszenia ślubne – ważny element przygotowań do ślubu i wesela 

Istotny jest również szereg rozmaitych detali, które powinny być dobrane zgodnie z gustem i preferencjami przyszłych nowożeńców. Jednogłośna decyzja w sprawie stylu, w jakim ma być zorganizowane wesele może w znacznym stopniu ułatwić to zadanie. Coraz więcej par odchodzi od tradycyjnej formy zabawy weselnej i pragnie uczynić swój ślub bardziej nowoczesnym i zgodnym z aktualnymi trendami. Jeżeli jest Wam najbliżej do świeżych, twórczych i innowacyjnych rozwiązań, to nie ma przeciwwskazań, abyście właśnie w ten sposób świętowali zawarcie związku małżeńskiego. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy projekt nowoczesnych zaproszeń ślubnych, które będą stanowić doskonałą zapowiedź Waszej uroczystości weselnej.  

Nowoczesne zaproszenia ślubne – jak powinny wyglądać? 

Nowoczesne zaproszenia ślubne, czyli właściwie jakie? Naszym zdaniem przede wszystkim oryginalne, twórcze, odważne, niebanalne, minimalistyczne oraz oczywiście eleganckie…Ale czy możliwe jest połączenie wszystkich tych cech w jednym projekcie? Bez obaw! Nowoczesne zaproszenie ślubne dostępne w sklepie internetowym Empik Foto idealnie pasują do tej charakterystyki. Ich wygląd został starannie przemyślany tak, aby trafiał w upodobania par ze śmiałym podejściem do organizacji swojego ślubu i wesela. Nowoczesne zaproszenia ślubne w znacznym stopniu odbiegają od klasycznych wzorów i motywów. Nie znajdziemy na nich kwiatów, roślin, złotych ornamentów w stylu glamour, serc, obrączek, ptaszków itp.

Na projekt nowoczesnych zaproszeń ślubnych składają się abstrakcyjne, geometryczne wzory utrzymane w stonowanych lub mocniejszych barwach oraz nowoczesna, prosta, czytelna i czysta forma czcionki, która czyni ten projekt niezwykle funkcjonalnym i szybkim do przeczytania. To poniekąd również powinna być cecha nowoczesnych zaproszeń ślubnych, w których łatwo można znaleźć istotne dla siebie informacje. We współczesnych czasach zabiegania i ciągłego pędu powinniśmy ułatwiać sobie zadanie w takich kwestiach. Na odwrocie nowoczesnych zaproszeń ślubnych para ma możliwość wydruku swojego wspólnego zdjęcia, które również może być utrzymane innowacyjnym stylu. Jeśli oczekujecie „efektu wow”, warto abyście skorzystali z usług profesjonalnego fotografa, któremu pokażecie projekt zaproszenia i przedstawicie swoje potrzeby, a on pomoże Wam dobrać najlepszą scenerię, stroje oraz pozycję do zdjęcia. 

Nowoczesne zaproszenia ślubne w połączeniu z innymi elementami papeterii 

Nowoczesne zaproszenia ślubne dostępne w naszym asortymencie możesz zamówić w komplecie z innymi elementami papeterii ślubnej, które pozwolą Ci stworzyć spójny i harmonijny zestaw produktów weselnych. W kolekcji nowoczesnej znajdziesz również winietki, menu weselne, numery stołów, plany stołów, plakaty powitalne, naklejki, czy zawieszki na alkohol i upominki weselne utrzymane w tym samym stylu. Sprawdź całą kolekcję i zamów nowoczesne zaproszenia ślubne wraz z innymi akcesoriami! Zorganizuj nowoczesne wesele swoich marzeń i zachwyć wszystkich gości!

Artykuł powstał we współpracy z Empik Foto

Poprzedni artykułObozy młodzieżowe z oferty letnich obozów
Następny artykułRola wedding plannera – w czym pomaga wedding planner?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj