Obudź w swojej skórze młodość! Poznaj bezinwazyjny termolifting Zaffiro

Skóra na Twojej twarzy traci jędrność, staje się poszarzała, a sieć zmarszczek powiększa się w szybkim tempie?

Jeśli tak, to oznacza, że potrzebujesz błyskawicznej regeneracji i odmłodzenia, jaką może zapewnić termolifting Zaffiro, polecany przez ekspertów z warszawskiej Kliniki Miracki jako zabieg bankietowy, czyli przynoszący natychmiastowe i jednocześnie długofalowe rezultaty. Ta niezwykle łagodna terapia antystarzeniowa może być również stosowana przez osoby młode (od 25 roku życia), aby oddalić w czasie powstawanie pierwszych zmarszczek.

Pobudzająca podczerwień – na czym polega zabieg Zaffiro?

Zaffiro swoją nazwę zawdzięcza szafirowi, który został umieszczony w jego głowicy, by podwyższać efektywność zabiegu. Opiera się na zastosowaniu innowacyjnego światła podczerwonego (IR) wraz z oczyszczającym peelingiem wodnym. Wykorzystuje się tu promienie IR o długości fali 750-1800 nm – stopniowo rozgrzewają one skórę właściwą do temperatury około 65 stopni Celsjusza. Połączenie łagodnego peelingu z terapią podczerwienią rewelacyjnie wpływa na naturalną odbudowę skóry, ponieważ pobudza fibroblasty do intensywnej produkcji kolagenu i powoduje natychmiastowe efekty.

Wskazania do termoliftingu Zaffiro:

  • płytkie oraz głębokie zmarszczki na twarzy, szyi i dekolcie,
  • bruzdy nosowo-wargowe,
  • opadające policzki,
  • nieregularny owal twarzy,
  • wyraźna utrata jędrności skóry w okolicach brzucha, piersi, pośladków, ud i ramion.

W celach profilaktycznych na zabieg mogą zdecydować się osoby w wieku 25-35 lat. W ich przypadku zastosowanie takiego leczenia znacznie spowalnia proces starzenia. Drugą grupą, do której skierowany jest termolifting Zaffiro, są osoby powyżej 35. roku życia – kuracja pomaga im zniwelować istniejące zmarszczki, ujędrnić i podnieść zwiotczenia, a także rozświetlić i odświeżyć skórę.

Termolifting – przebieg zabiegu

Pierwszym etapem zabiegu Zaffiro jest odświeżający peeling wodny. Dwufazowy strumień powietrza i wody precyzyjnie oczyszcza skórę i przygotowuje ją do terapii z użyciem podwyższonej temperatury. Właściwa część zabiegu wiąże się z zastosowaniem specjalnej głowicy, która emituje światło podczerwone. Na jej zakończeniu znajduje się szkło szafirowe, wzmacniające działanie promieni podczerwonych IR. Skóra jest podgrzewana do bezpiecznej temperatury, ale na tyle wysokiej, by powodowała obkurczenie włókien kolagenowych. Dzięki temu leczona powierzchnia staje się bardziej napięta i jędrna. Zwieńczeniem terapii Zaffiro jest chłodzący masaż za pomocą coolera o temperaturze 0-20 stopni Celsjusza. Cała procedura trwa maksymalnie 90 minut (w zależności od wielkości obszaru poddawanego zabiegowi).

Lifting bez skalpela – zalety zabiegu Zaffiro

Stymulacja fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych przyczynia się do osiągnięcia efektu bezinwazyjnego liftingu: wygładzenia zmarszczek i poprawy napięcia zwiotczałej skóry. Pierwsze rezultaty można już podziwiać bezpośrednio po zabiegu, chociaż dzięki długofalowemu działaniu, narastają one w ciągu kilku następnych miesięcy. Proces tworzenia się kolagenu jest bowiem stopniowy, dlatego najlepsze efekty terapii widoczne są po 3-6 miesiącach od wykonania zabiegu.

Mocne strony termoliftingu Zaffiro:

  • bezinwazyjność,
  • brak rekonwalescencji,
  • wysoka skuteczność,
  • krótki czas trwania,
  • profilaktyka antystarzeniowa.

Dowiedz się więcej o tym zabiegu oraz innych bezinwazyjnych sposobach odmładzania skóry dostępnych w warszawskiej Klinice Miracki: https://klinikamiracki.pl/

Poprzedni artykułWarsztaty teatralne dla dzieci – poznaj teatr zza kulis!
Następny artykułMalediwy- podróż życia z biurem podróży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj