Odchudzanie/dieta we współpracy z trenerem osobistym

Proces odchudzania dla wielu osób kojarzy się z ciągłymi wyrzeczeniami dietetycznymi, nieefektywnymi ćwiczeniami i …powrotem do starych nawyków. Właśnie dlatego dobrze jest skorzystać ze współpracy z trenerem osobistym, czyli specjalistą i profesjonalistą z zakresu diety i odchudzania.

Na czym polega odchudzanie z trenerem osobistym?

Trener personalny to osoba, która kieruje całym procesem odchudzania, a więc zarówno dietą, jak i ćwiczeniami, a także ogólnymi efektami. Do trenera można zgłosić się nie tylko w momencie, gdy pojawiła się nadwaga lub otyłość, ale także w sytuacji, gdy chcemy pozbyć się cellulitu, zmienić swoją sylwetkę lub nabyć zdrowych nawyków żywieniowych. Obecnie wielu trenerów współpracuje ze swoimi podopiecznymi zdalnie. Oznacza to, że nie trzeba wychodzić z domu, aby schudnąć i zmienić swój styl życia. Nie ma także potrzeby chodzenia na siłownię i płacenia za treningi. Wystarczy tylko skontaktować się z profesjonalnym trenerem osobistym i rozpocząć z nim współpracę. Warto wiedzieć o tym, że trener personalny online to osoba, która posiada sporą wiedzę i doświadczenie z zakresu odchudzania, dzięki czemu poprowadzi swoich podopiecznych przez cały proces w sposób zdrowy, a nie szkodliwy. Rezultaty pojawią się szybko, będą trwałe i możliwe do utrzymania. Trener osobisty udziela więc wskazówek, dotyczących treningów, żywienia, suplementacji oraz sposobu zachowania. W ten sposób możliwe jest osiągnięcie swoich celów, a także zadbanie o własne zdrowie.

Jakiego trenera osobistego wybrać?

Poszukując odpowiedniego specjalisty, warto zastanowić się nad swoimi potrzebami i porozmawiać z kilkoma osobami. Jednym z autorytetów w tej dziedzinie jest trenerka personalna online Naomi Tamper, która stawia przede wszystkim na jakość i robi wszystko, aby pomóc swoim podopiecznym. Do cech charakterystycznych metod pracy Naomi Tamper należą:

  • indywidualne podejście do każdej osoby, dlatego na początku współpracy klientka proszona jest o wypełnienie ankiety na swój temat, a także przeprowadzenie kilku badań laboratoryjnych – następnie wyniki tych badań są analizowane i pojawiają się najważniejsze wnioski,
  • wyznaczenie celu każdej klientki i spersonalizowane podejście do jej problemów, na przykład związanych z motywacją, zdrowiem,
  • nieograniczony kontakt e-mailowy, dzięki czemu możliwe jest nieustanne monitorowanie postępów współpracy,
  • plan żywieniowy dla każdej podopiecznej, a dieta dopasowana jest do indywidualnych potrzeb i preferencji,
  • pełne, zróżnicowane menu na 7 dni, wraz z listą zakupów,
  • możliwość ułożenia planu specjalnej suplementacji,
  • dopasowany trening, także w domu, dzięki czemu w obecnych, trudnych czasach, nie trzeba nigdzie wychodzić,
  • zmniejszenie wagi, wysmuklenie, zadbanie o odpowiednią ilość mięśni, kształtowanie sylwetki,
  • konkretna realizacja celu, bez efekt jojo.

Warto zaznaczyć, że współpraca z trenerem personalnym daje naprawdę duże możliwości. Szczególne znaczenie ma zadbanie o odpowiednią wagę i dietę, a także kształtowanie sylwetki. W ten sposób możliwa jest trwała zmiana stylu życia i sprawienie, że każda kobieta będzie czuła się dobrze sama ze sobą. Zdecydowanie warto skorzystać z profesjonalnym trenerem osobistym i zmienić swoje życie, a także zmotywować się i osiągnąć własne cele.

Poprzedni artykułPuder sypki czy prasowany – który z nich i kiedy wybrać?
Następny artykułTwoje ulubione perfumy zawsze pod ręką!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj