Sharp Plasmacluster – czyste powietrze i miły zapach w każdym domu!

Warszawa, 20 lutego 2019 r. – Sharp, światowy lider branży technologicznej, ma przyjemność zaprezentować najnowszą ofertę oczyszczaczy powietrza Sharp Plasmacluster serii Ultimate Air (UA). Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii, urządzenia Japońskiego producenta zapewnią doskonały klimat w domu i pozwolą odetchnąć powietrzem wolnym od grzybów, pleśni i innych zanieczyszczeń powietrza. Razem z premierą modeli na rok 2019 w sieci sklepów Media Expert jest dostępna specjalna promocja, dzięki której każdy kto zdecyduje się na zakup jednego z wybranych oczyszczaczy, głośnik Bluetooth firmy Sharp otrzyma gratis.

Technologia w służbie czystego powietrza

Oczyszczacze idealnie sprawdzą się w domach alergików, ponieważ dzięki zastosowanym filtrom usuną pyłki traw, drzew, kwiatów, a także uwolnią od alergenów pochodzących z sierści zwierząt. Jonizator Plasmacluster ION dzięki generowaniu jonów, będących odpowiednikami dodatnich i ujemnych jonów występujących w naturze, niezależnie od nasycenia pozostaje bezpieczny dla domowników. Zastosowana technologia usuwa wirusy, bakterie i zarodniki pleśni, zamieniając je w cząsteczki wody. Specjalne filtry HEPA usuwają 99,97 procent drobin kurzu o wielkości 0,3 μm, w tym pyły PM10 i PM2,5. Filtr węglowy usunie również szkodliwe gazy i pochłonie nieprzyjemne zapachy, w tym dym papierosowy. Urządzenia serii UJ-GC możemy zabrać również do samochodu, dzięki czemu czyste i świeże powietrza może nam towarzyszyć również w trakcie jazdy w miejskich korkach.

Intuicyjna obsługa, mnóstwo możliwości

Każdy z oczyszczaczy posiada panel sterujący zawierający wskaźniki i przyciski ułatwiające obsługę urządzenia, a także wybór odpowiedniego trybu pracy. Bezpośrednio po napełnieniu zbiornika wody i podłączeniu do zasilania sprzęt jest gotowy do działania. Zastosowane czujniki analizujące stan powietrza dobierają szybkość pracy wentylatora w zależności od poziomu zanieczyszczeń, tak aby jak najszybciej usunąć je z pomieszczenia. Dodatkowym atutem są również kółka i uchwyty, które ułatwiają przenoszenie urządzenia między pokojami. Oczyszczacze marki SHARP są wyposażone w najnowsze rozwiązania, które sprawiają, że są idealnym wyborem dla wszystkich dbających o jakość powietrza w domu. W zależności od modelu, są wyposażone w następujące funkcje:

  • Inteligentne nawilżanie – dopasowanie optymalnej wilgotności w zależności od temperatury w pomieszczeniu.
  • Pollen – ustawienie poziomu czułości czujnika na wysoki w celu szybkiego wykrycia i usunięcia zanieczyszczeń.
  • Clean Ion Shower (przygotowanie pomieszczeń do snu) – zatrzymanie kurzu i zmniejszenie elektryczności statycznej.
  • Tryb nocny – maksymalne wyciszenie urządzenia pozwalające na spokojny sen wszystkich domowników.
  • Timer – możliwość zaprogramowania czasu włączania i wyłączania oczyszczacza.
  • Auto Louver – automatyczne otwieranie i zamykanie rolety wywiewowej.
  • Blokada rodzicielska – zabezpieczenie przed uruchomieniem oczyszczacza przez dzieci.
  • Spot Mode – oddzielny, punktowy nawiew kierunkowy zawierający jony Plasmacluster o bardzo dużym stężeniu. Eliminowanie zapachów, drobnoustrojów i innych substancji na ubraniach, kanapach, zasłonach itp.
  • Panel informacyjny – wyświetlanie wskaźników i przycisków trybu pracy.
  • Kółka i uchwyty – ułatwienie przemieszczania urządzenia między pokojami.

Jakość potwierdzona certyfikatami:

Elegancki design i niewielkie rozmiary sprawiają, że nawet z upływem czasu sprzęt wygląda bardzo estetycznie i nie zaburza wystroju wnętrz. Wszystkie oczyszczacze powietrza posiadają prestiżowy certyfikat Brytyjskiej Fundacji Alergii (BAF), a żywotność filtrów przy odpowiednich warunkach i prawidłowej konserwacji może wynieść do 10 lat.

 

Poprzedni artykułSoundbar dla fana kina i sportu oraz gracza
Następny artykułPrzez lodówkę do serca. Co mówi o nas jej wnętrze?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj