Zamróź tkankę tłuszczową przy pomocy kriolipolizy!

Kriolipoliza uznawana jest za nowoczesną i bardzo skuteczną metodę walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Zabiegi dają szybkie i widoczne efekty, dlatego cieszą się stale rosnącą popularnością. Jak działa kriolipoliza i na jakie partie ciała można ją stosować? Czy u każdej osoby da się wykonać taki zabieg?

Kriolipoliza potocznie nazywana jest metodą zamrażania tkanki tłuszczowej. Najczęściej stosuje się ją w tych partiach ciała, w których zalegający tłuszcz jest szczególnie oporny na stosowanie diet i ćwiczeń. To na przykład okolica podbródka, kolan, boczki czy fałdki w dolnej części brzucha.

Należy pamiętać, że choć kriolipoliza daje bardzo szybkie efekty, to nie może być traktowana jako metoda walki z otyłością. To raczej doskonały sposób na usunięcie pozostałego po odchudzaniu tłuszczu umiejscowionego w newralgicznych miejscach lub skuteczna metoda modelowania kształtu sylwetki.

Kriolipoliza na brzuch – jak wygląda zabieg?

Po wstępnej konsultacji lekarskiej i zakwalifikowaniu danej osoby do kriolipolizy na brzuch lub inną wybraną partię ciała, od razu przechodzi się do wykonania zabiegu, ponieważ nie wymaga on od pacjenta żadnego szczególnego wcześniejszego przygotowania.

Pacjent kładzie się wygodnie na łóżku. Obszar poddawany usuwaniu tkanki tłuszczowej pokrywa się żelem, który nie tylko pozwala na efektywne prowadzenie głowicy urządzenia po ciele, ale także zapobiega odmrożeniom . Dobrze dopasowana do ciała głowica urządzenia do kriolipolizy zasysa dany fałd skóry i znajdującą się pod nią tkankę tłuszczową, ochładzając je. Obszar ciała poddawany zabiegowi robi się nieco twardy w dotyku, dlatego bezpośrednio po zakończeniu masażu urządzeniem lekarz musi dodatkowo wykonać ręczny masaż. Jego celem jest nie tylko ocieplenie tkanki poddanej zabiegowi, ale przede wszystkim przyspieszenie krążenia w tkankach i ogólnej przemiany materii, co poprawia proces usuwania toksyn z organizmu.

Nowoczesna kroilipoliza w klinice Allure Esthetique Clinique w Konstantynie Łódzkim

Kriolipoliza jest zabiegiem wykonywanym od 2008 roku. Przez ten czas technolodzy pracowali nad ulepszeniem urządzenia do kriolipolizy, aby nie tylko zmaksymalizować osiągane efekty, ale również zwiększyć komfort pacjenta. Wprowadzono wiele nowych technologii poprawiających skuteczność kriolipolizy, co pozwoliło nie tylko na znaczną poprawę rezultatów zabiegów, ale również na podniesienie bezpieczeństwa ich wykonania.

Obecnie za najnowocześniejsze urządzenie do kriolipolizy uznaje się takie, które pracuje w systemie ZLipo+ZWave PRO. Gdzie można znaleźć tego typu aparat nowej generacji? Dostępny jest przede wszystkim w nowoczesnych klinikach specjalizujących się w zabiegach medycyny estetycznej. Jeśli szukasz takiego miejsca, to umów się na zabieg kriolipolizy w Allure Esthetique Clinique w Konstantynie Łódzkim.

Nowoczesne urządzenia do kriolipolizy z systemem ZLipo+ZWave PRO dają zdecydowanie szybsze efekty niż klasyczne zabiegi kriolipolizy. Urządzenia nowej generacji powodują, że pierwszą widoczną zmianę w wyglądzie sylwetki można zauważyć już po 4-6 tygodniach od wykonania pierwszego zabiegu. Wcześniej na efekty trzeba było poczekać nawet 3-6 miesięcy.

Wybierając gabinet, w którym wykonasz kriolipolizę, zwróć przede wszystkim uwagę na to, na jakim urządzeniu pracuje. Wciąż większość klinik korzysta ze starszych modeli, przez co takie miejsca nie mogą zagwarantować Ci tak szybkich i znacznych efektów. Różnica w cenach zabiegów nie jest pokaźna, dlatego warto zdecydować się na najlepsze efekty.

Nowoczesne urządzenia do kriolipolizy to również gwarancja, że zabieg będzie trwał krócej i będzie maksymalnie komfortowy dla pacjenta, dodatkowo charakteryzując się małą inwazyjnością, czyli pozostawiając niewiele śladów pozabiegowych, które i tak w niedługim czasie samoistnie znikną.

 

Poprzedni artykułBiżuteria – czy warto kupować online?
Następny artykułDobre, bo polskie – torebki polskich producentów, które zachwycają jakością i stylem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj